22836_TUF_9365_kopya_7_201611251323

Hakkımızda

Güven inşaat 1987 yılından günümüze bir çok projeye imza atmıştır. İçme suyu şebeke inşaatı, kanalizasyon ve yağmur suyu drenajı, kanalizasyon inşaatı, çevre düzenleme inşaatları, yağmur suyu toplama hattı inşaatları, atık su şebekeleri, altyapı çalışmalarını başarı ile tamamlamış olup, Türk inşaat sektöründe dalında uzmanlaşmış profesyonel bir şirket haline gelmiştir.

     Güven inşaat, Türk inşaat sektöründe önde gelen firmalarındandır. Kaliteye verdiği önemi almış olduğu ISO 9001 ve EPDK yapım hizmet sertifikası ile belgelemiştir.     Güven inşaat, kalite anlayışını yüksek kalibreli çalışanı ile operasyonlarının yönetiminde tanımlanmış işlemler uygulayan ve sürekli şirket içi eğitimleri ile çalışanlar arasında uygulamaların kendi kodlarının bilincini de artırmayı sağlamıştır. Şirketimizin yaptığı projeler müşterilerimizin kalite beklentilerini aşan ürün ve hizmetler ortaya çıkarılmasını sağlamıştır. 

 

    Türkiye genelinde birçok projeyi gerçekleştiren, Güven İnşaat tecrübesini kazandığı başarılarını daha da yükseklere çıkartmak için ilk günkü heves ve özveriyle çalışmaya devam ediyor.